Привітання з Різдвом Христовим
Зі святами

Привітання з Різдвом Христовим 2023


Різдво Христове – одне з найбільших релігійних свят, яке прийнято відзначати у сімейному колі. Свято, яке символізує початок, любов та надію; чарівне й найпопулярніше свято серед дітей, адже саме в різдвяний час відбуваються дива та здійснюються омріяні бажання. Moonzori до вашої уваги пропонує нову збірку привітань, які стануть в пригоді під час Різдвяних свят.

***

Христос народився! Хай цьогорічне Різдво принесе нашій країні Перемогу, знищить все зло, а доля більше не буде випробовувати нас на міцність! Хай Господня сила та опіка будуть завжди поряд, зміцнюють нашу віру, розтоплюють наші серця та дають нам впевненість робити успішні кроки!

***

Все, що приносить щастя, наповнює життя красою, гармонією та коханням, нехай буде переважною складовою у ці різдвяні свята та у весь рік! Христос Народився!

***

Свято Різдва Христового –  найбільший подарунок від Бога! То ж хай Господня благодать, милість та ласка завжди скеровує й освітлює ваш шлях! Щасливого Різдва!

******

Хай родинна зустріч за різдвяним столом зігріє вашу душу, огорне вас  турботою та щирою любов’ю, створить атмосферу казки, навіє теплі спогади! Веселого Різдва!

Анімаційна (GIF) картинка з Різдвом Христовим 

Анімаційна картинка з Різдвом Христовим - Moonzori

***

Нехай свято Різдва принесе вам багато чарівних моментів, позитивного настрою, щоб натхнення допомогло втілити в життя все омріяне! Смачної куті та веселої коляди!

***

Христос народився, щоб осяяти душі своїм світлом. Тепер це світло є в кожного з нас. То ж бережімо його, цінуймо та щедро ділімося з тими, хто його потребує! Щасливого Різдва!

***

Христос Народився! Хоч ми далеко одне від одного та серцем і душею ми завжди поряд! Віримо, що невдовзі обов’язково відсвяткуємо всі свята разом в теплому сімейному колі. Міцно обіймаємо та цілуємо!

Картинка з Різдвом Христовим

Веселого Різдва. Картинка з Різдвом Христовим - Moonzori

***

Бажаю, щоб у вашій родині завжди горів вогник кохання, потріскували вуглинки радості, стіл повнився смачними стравами і панувала атмосфера взаєморозуміння, поваги та міцної підтримки! Веселого Різдва!

***

Веселого Різдва - листівка Moonzori

***

Хай ваші очі сяють від передчуття різдвяних подарунків, а серце зігріває ніжність та турбота близьких людей! Затишного Різдва!

***

Веселого Різдва. Картинка з Різдвом Христовим - Moonzori

***

Хай велике свято Різдва буде сповнене надією, вірою та любов’ю! Христос народився!

***

Коли народився син Божий, на землю зійшло різдвяне світло! Воно дає надію та завжди посилає свої промінчики у тьму. Нехай це світло буде завжди поряд з вами та вашою родиною, хай воно освітлює ваш шлях, зігріває ваші серця, лікує ваші душі! З Різдвом Христовим! Миру й щастя!

***

Нехай вся казкова магія Різдва потішить ваше серце і сповнить кожне бажання!

***

Веселого Різдва. Картинка з Різдвом Христовим - Moonzori

***

Бажаємо, щоб чарівний дух Різдва в цьому році об’єднав вашу родину, відновив теплі зустрічі з друзями та приніс умиротворення і радість! Веселого Різдва!

***

Бажаю Вам радісного Різдва та веселих свят! Хай Ваша родина завжди буде здорова, в безпеці та під Божою опікою!

***

З Різдвом - листівка Moonzori

***

Бажаю, щоб ваші серця були відкриті для любові, доброзичливості, позитивних думок і нових вражень! Веселого Різдва!

***

З Різдвом Христовим! Нехай Господь почує всі ваші молитви, відкриє перед вами нові дороги та можливості, благословить вас на добробут, довголіття та щастя!

******

Пам’ятайте на вас чекає прекрасне майбутнє. Тож я бажаю вам сил та енергії зробити його саме таким: втримати своє щастя та примножити його! З Різдвом Христовим!

***

Нехай дух любові ніжно наповнює ваші серця й оселі! У цю найпрекраснішу пору року я бажаю знайти міріади причин для щастя! Веселого Різдва!

***

Нехай різдвяний настрій буде з тобою не лише в день свята, а й супроводжує протягом усього року! Насолода від теплих зустрічей, частування смаколиками, отримання подарунків, приємні сюрпризи хай прикрашають твої будні! Щасливого Різдва!

***

Веселого Різдва - листівка Moonzori

***

Хай разом з різдвяною зіркою засяють і всі твої надії, мрії та сподівання, які неодмінно втіляться у життя протягом Нового року! З Різдвом Христовим!

***

Хай Різдво прикрасить твоє серце взаємним, чистим та щирим коханням! Веселого свята!

***

Бажаю, щоб магія Різдва наповнила радістю і теплом кожен куточок вашого серця та вашу оселю! Христос народився!