Зі святами

Привітання в прозі та поезії з Днем Архистратига Михаїла і Днем Гідності та Свободи


21 листопада Україна святкує два важливі празника – це християнське свято Собор Архистратига Михаїла і державне – День Гідності та Свободи. Тож незабудьмо привітати іменинників, яке носять ім’я Михайло, а також одне одного зі святом, яке робить нас гідними і вільними і нагадує нам, що свобода понад усе!

***

В День Гідності та Свободи, хочеться побажати нашій країні жити мирно й в достатку, кожному громадянину гордо називати себе українцем і любити свою державу.

***

Перш за все бажаємо, щоб День Гідності та Свободи завжди панував в нашій Україні. Щоб люди жили в достатку, пишалися своїм корінням і ніколи не втрачали надії на краще майбутнє.

***

День Гідності та Свободи дістався українському народу великою ціною, чиї сини і доньки поклали свої життя за те, щоб вільно жили ми на своїй Богом даній землі. Тож цінуймо те, що маємо, любімо один одного і не даймо себе загнати в ярмо.

***

Архистратиг Михаїл завжди був на варті справедливості і добра. Бажаємо, щоб ваш ангел повсякчас оберігав вас від всього поганого і надихав на добрі справи.

***

Вітаємо з іменинами, нехай в цей день Архангел Михаїл зігріє вас теплом, і дасть сил в повсякденній боротьбі за справедливість.

***

В це християнське свято Собору Архангела Михаїла попросімо у Господа, щоб дав сил нашим воїнам захищати нашу країну від загарбництва та розколу. Нехай ворог схаменеться і на віки залишить нашу землю в спокої.

***

Нехай Архистратиг Михаїл своїм вогняним мечем вас завжди оберігає від незгод і проблем, надасть сил і буде хорошим опікуном. З Днем ангела!

***

Вітаю тебе Михайлику з іменами, хочу побажати, щоб ніколи у тебе не згасали віра, надія і любов, а твій ангел охоронець завжди тебе захищав від всіляких неприємностей.

***

Вітаю з Михайлям, нехай твій ангел охоронець супроводжує тебе протягом життя, допомагає приймати важливі й правильні рішення і надихає на класні ідеї!

***

На світанку ангел божий на небі явився,
Щоб на землі мир встановився,
Все зло він миттю подолав,
І людей благодаттю обдарував.

***

Нехай Архистратиг Михаїл,
Дасть нам сил і надій.
В злагоді завжди жити,
І ніколи не грішити.

***

Всевишній нехай нас береже,
Щоднини сили нам дає,
Правидно жити і добро творити,
А святий Архангел Михаїл,
Не дасть нам в гріхи впасти,
І захистить від напасти!

***

День знаменний для усіх,
Бо заступник він для всіх.
Наш Архангел Михаїл,
Вбереже нас від злих сил,
Що бажають нам знесил.
Він наш ангел із Небес,
Захисник усіх сердець!

***

Від темних сил,
Наш спаситель Михаїл.
Наш Архангел – захисник,
І цілитель він повік,
Плащем своїм огорне,
І родину збереже.
У роботі, і в дорозі,
Він завжди при допомозі.

***

Воїн славний і небесний,
Переможець темних сил,
Захисник слабких й невинних,
Ангел наш із небосхил.

***

Прошепочу я молитву,
І подяку і хвалу,
Нашому Михаїлу,
Архангелу тому.
Хай воїн наш Небесний,
Буде як щит завжди тілесний,
Не дасть пронзити в нас стрілу,
І не допустить до нас біду!

***