Привітання з Днем народження брату. Картинка з кексами й кульками - Moonzori
З Днем народження, Привітання чоловікам

Привітання з Днем народження брату


Мати брата – неймовірне щастя! Він не лише рідна людина, але й чудовий друг, незмінна підтримка й надійна опора у житті! Його день народження – хороша нагода, щоб висловити вашу любов і вдячність, продемонструвати на скільки важливий він у вашому житті! У цьому розділі Ви знайдете натхненні привітання, якими зможете привітати свого брата з Днем народження. Або ж можете скористатися ними, щоб написати власні.

Листівка з Днем народження для брата, кульки, торт й побажання - Moonzori

Привітання одруженому брату

 1. З Днем народження, любий братику! Хай іскринки твого сімейного вогнища завжди будуть яскраві й незгасні,  зігрівають тебе своїм теплом! Хай щасливі оченята дітей вселяють радість в твоєму серці! Всіх благостей життя!
 2. З Днем народження, братику! Дякуємо тобі за хоробрість та віру, яку ти вселяєш у кожного з нас! Хай Господь тебе береже! Хай в житті знову настане мир, і все відновить свої фарби!
 3. Вітаю зі святом, дорогий брате! Ти не лише чудовий брат, але й люблячий чоловік та піклуючий батько! Бажаю тобі й твоїй сім’ї щастя, здоров’я, благополуччя! Хай у вашому домі завжди панує любов та сміх!
 4. Братику, я надихаюся твоєю працьовитістю, сміливістю, харизмою та готовністю до змін, якщо того прагне серце! Хай все вдається з легкістю і бажаним результатом! Хай твоє життя прикрашає любов: люби та приймай кохання у всіх його проявах! З Днем народження!


 5. З Днем народження, мій братику! Ти цілеспрямований, наполегливий, вмотивований, і впевнено крокуєш до своїх цілей! Бажаю тобі сил, терпіння, удачі реалізувати свою велику  щиру мету!
 6. Як чудово мати брата, особливо, коли він безвідмовний)). Бажаю тобі такого ж великого щастя, як твоє щире серце! Хай світло та добро вистеляють стежку процвітання й легких здобутків!
 7. Хай твоїми надійними крилами буде сімейне щастя, джерелом твого натхнення буде любов, а гарний настрій та достаток – константою! З Днем народження, рідненький!
 8. Братику, вітаю з Днем народження! Хай будь-який затрачений час, зусилля та переживання не будуть марними, а навпаки – результативними! Бажаю яскравих і безтурботних днів!
 9. Дорогий братику, хай кожен день починається з хороших новин, щирих посмішок та смачної кави, а вечір завершує його підсумками високих прибутків, вдалих зустрічей та вишуканою вечерею! З Днем народження!
 10. Люблю, коли посмішка на твоїх вустах! Вона тобі пасує, одразу робить тебе юнаком! З Днем народження, мій милий братику! Залишайся таким же справжнім, як ти є! Хай Всесвіт тебе оберігає й яскраво освічує твій шлях!

Картинка з Днем народження для брата, кульки й побажання - Moonzori

Привітання молодшому брату

 1. З Днем народження, брате! Я дуже радий, що ми з тобою як одна команда, підтримуємо один одного в досягненні поставлених цілей. Бажаю тобі стійкості, віри в себе, насолоджуватися життям та отримувати максимальне задоволення від того, що ти робиш (чим займаєшся).
 2. Найкращий, найелегантніший, найрозумніший, найсильніший, найдотепніший, і най…., най…., тільки такими епітетами я можу тебе охарактеризувати! Не втрачай пильності й будь завжди на висоті! Хай тобі в цьому допомагає удача! З Днем народження!
 3. Хай сьогоднішній день для нашого іменинника буде яскравим та незабутнім! Хай всі щиросердні побажання здійсняться! Хай поставлені цілі досягаються, а життєві випробовування долаються легко з поглядом вгору! З Днем народження, мій милий братику!
 4. З Днем народження, братику! Хай долечка завжди відкриває перед тобою нові можливості, а обставини сприяють їхній реалізації! Ми завжди поряд, тому будь-які труднощі- не перешкода) Люблю!
 5. Братику, з Днем народження! Хай молодий азарт ніколи не згасає, будь-яка робота спориться, а кохання надихає та забарвлює сірі будні!
 6. Бажаю спіймати солодкі ритми життя й віддатися їм сповна! З Днем народження, брате!
Надихаючі привітання брату

 1. Будь володарем свого життя! Не дозволяй течії, нести тебе швидко й у невідомість! Рухайся своїм темпом, прямуючи за покликом серця, роби паузи, зупинки там, де тобі буде найкомфортніше, й насолоджуйся прекрасною миттю! З Днем народження, рідний братику!
 2. Братику, з Днем народження! Перед тобою велике майбутнє, впевнено роби спроби в пошуках себе, і ти обов’язково знайдеш своє щастя! Хай поряд будуть ті, хто створюватиме атмосферу тепла, затишку та підтримки!
 3. З великим Днем тебе, мій любий братику! Ти вірний своїм цінностям і маєш велику силу волі! Хай твоя зірка світить яскраво й в правильному напрямку! Божої опіки та перемог у всіх сферах життя!
 4. Хай твоє серденько знайде своє щастя: глибоке, вічне, й таке рідне душі! З Днем народження, братику!
 5. Вітаю зі святом, дорогий імениннику! Для мене ти як промінчик світла, якому я завжди рада) Хай за твоїм ентузіазмом й енергію, які ти вкладаєш в усе, що робиш, стоять великі перемоги! З Днем народження!
 6. Хай твоя дорога до успіху буде стрімка й легка! З Днем народження, братику!
 7. З Днем народження, великий хлопчику! Дотепність тебе робить душею компанії, розум – хорошим спеціалістом, добре серце – манить щирих людей! Ти на вірній стежці, хай ніколи не згасає жага пізнавати більше! Пам’ятай, чим більше ти знаєш, тим більше перед тобою розкривається горизонтів! Бажаю побачити якнайбільше!
 8. Хай в твоєму новому році життя відбуваються тільки позитивні зміни! Легких стартів, успішних перебігів подій, закриття усіх гештальтів та високооплачуваних чеків! Хеппі бьоздей!