Привітання з Весіллям
Привітання зі святами

Привітання з весіллям. Зворушливі вітання з одруженням


Підібрати щирі слова молодій родині з нагоди їхнього одруження є важливим завданням. Moonzori підготував збірку нових вітань у поезії та прозі, які допоможуть вам це зробити.

Привітання молодим на весілля у поезії і прозі

***

Від щирого серця бажаю, щоб ваш родинний союз був наповнений радістю, щастям, затишком, добробутом, гарманію і безмежним кохання протягом всього життя!

***

Два голуба – два щирих серця,
молоді й тендітні, як стебельця!
Хай ваші узи будуть сильні,
А ваші старти будуть плідні!
Родинне дерево оберігайте,
Батьків своїх не забувайте!
Лелеку ви не проганяйте,
А двері сміло відчиняйте!
Вогонь кохання бережіть,
І впевнено до цілі йдіть!

***

Розквітла в світі нова квітка,
І засяяла, мов зірка.
Це створилася сім’я
(прізвище) її ім’я!
Хай родина ваша буде міцна,
І красива, як весна!
Хай доля молодим усміхається,
Вдача й успіх вам вклоняються!
Хай у домі вашому панує мир,
І на сімейні цінності орієнтир!
Щоб мали все, що побажаєте,
І подвоювалося – що маєте!

***

Ще з давніх-давен скриня вважалася символом добробуту та заможності. Я бажаю, щоб ваша нова сім’я, яку ви сьогодні створили, мали свою духовну «скриню». Яка б з кожним роком наповнювалася вашими сімейними традиціями, спільними успіхами, щасливими моментами, незабутніми подорожами, радісними обличчями, міцним коханням, повагою один до одного, здійсненими мріями та перемогами! З Весіллям!

******

Вітаємо молодих, з Днем народження вашої сім’ї! Бажаємо, щоб у вашому родинному гнізді був затишок, достаток, добробут, радісна атмосфера, дзвінкий дитячий гомін, взаєморозуміння та тепло від закоханих сердець!

***

Сьогодні небо посміхнулось,
І хвилювання вже минулось.
Сьогодні день для вас знаменний,
Сьогодні день благословенний!
Ви поєднали два життя,
В єдине родинне серцебиття!
Хай ваша доля буде світла,
Прихильна, легка та успішна!
Щоб кохання вас єднало,
Й сил й терпіння посилало!
Ще й бажаємо малятка,
Здорового, щасливого дитятка!

***

Одне на одного ви дуже схожі,
Це зрозуміють й перехожі).
Вас об’єднали Небеса,
Насправді, це все чудеса!
Бажаємо міцної вам родини,
Легкої щасливої стежини!
Щоб одне одного мотивували,
Й успіх у всьому здобували!
Хай мрії ваші проростають,
В реалії переростають!

***

Вітаю з вашим великим Днем – весілля! Хай з кожним роком життя, ваше кохання тільки міцнішає. І ви, одне для одного були не лише чоловіком та дружиною, але й найкращим другом, подругою. Будьте щасливі!

***

Вітаємо з народженням сім’ї! Бажаємо, щоб ваш шлюб був наповнений усіма правильними інгредієнтами: горою любові, присмаком гумору, ноткою романтики та ложкою взаєморозуміння! Хай ваша радість та щастя тривають вічно!

***

Кожна будівля починається з міцного фундаменту, кожна родина починається з префікса-взаємо: взаємопідтримка, взаємодопомога, взаєморозуміння… Бажаю, щоб у вашій сім’ї такий фундамент був завжди непохитним! Щиро вітаю з одруженням!

******

Новий день – нові можливості. Бажаю, щоб молоді жили не по правилах, а по відчуттях, завжди слухали своє серце і слідували йому. Пам’ятайте сім’я це щастя, і чим більша сім’я, тим більше щастя!

***

Сьогодні ви створили родину, сьогодні до вас прилетіла жар-птиця – птах щастя, яка огорнула вас своїми крилами. Тож я бажаю вам мудрості, щедрості, терпіння, поваги й любові одне до одного. Бережіть свою сімейну птицю, щоб ви її не сполохали.

***

Дорогі наші наречені! Вітаємо вас з народженням вашої родини. Пам’ятайте ви головні архітектори своєї сім’ї, і сьогодні ви маєте лише красивий макет під назвою “сім’я (прізвище)”. А з кожним роком ви будете вправно завзято вибудовувати кожен поверх своєї родинної фортеці. Я бажаю вам терпіння, тому що це потребу часу, я бажаю вам взаєморозуміння, лише воно дозволить чути один одного, і я бажаю вам любові, бо тільки вона здатна пройти через все, і завершити вашу прекрасну архітектуру, яка стане в першу чергу надійним фундаментом для ваших майбутніх дітей, міцною опорою і прекрасним прикладом, моделлю для наслідування!

***

Мої вітання! Нехай любов і щастя, які ви випромінюєте сьогодні, тільки примножуються.

***

Вітаю з одруженням! Нехай ваша любов міцнішає з кожним днем!

***