Привітання з Днем народження батькові
З Днем народження, Чоловікам

Привітання татові з Днем народження від дочки й сина


Любов, міцна підтримка та надійна опора, яку нам дає тато- безцінні. У День народження рідної людини, яка вкладає вагомий внесок у наше життя, хочеться завжди побажати та сказати їй багато хороших слів. Команда Moonzori створила збірку привітань до Дня народження тата, де ви зможете підібрати влучне привітання й для свого батька.

***

З Днем народження, татко! Ти сильний, хоробрий, відважний, та в той же час ніжний і люблячий. Ти швидко приймаєш рішення, і з мудрістю вирішуєш надскладні задачі, які перед тобою ставить доля! Ми безмежно пишаємося тобою🎊🏆 , адже ти наш герой! Хай Господь тебе благословляє на щасливе життя! 😘🍾🥂

***

Дорогий татко, ти не тільки подарував мені життя, а ще й зумів показати горизонти та відкрив усі вікна у безтурботливе, спокійне майбутнє. Ти навчив мене бути собою і слухатися лише свого серця. Дякую, що не повчав, а скеровував, дякую, що не обмежував, а завжди залишав право вибору. Ти в мене найкращий, тому хай цей новий рік твого життя буде успішним та яскравим, а бадьорий дух дозволить йти в ногу з часом) З Днем народження!

***

Татко, бажаю тобі, щоб твої дні були такі ж радісними, як твоя посмішка, хай небо над тобою завжди буде мирне й блакитне, як твої очі, і хай тобі зустрічаються тільки добрі люди, як твоє серце. Ми тебе любимо і бажаємо довгії, благії літа!

***

Улюблений дідусь, чудовий тато,
Хай кожен день твій буде, наче свято!
Іди вперед, не змінюй цілі,
хай навіть сильні заметілі.
І хай Господь  благословляє,
Добробут й щастя посилає!
Здоров’я й миру на віки,
На довгі-довгії роки!

***

Дорогий тато, твоя любов настільки велика, що завжди знайдеться місце, щоб біля неї зігрітися. Ти щирий і ласкавий. Бажаємо тобі здоров’я, бадьорого духу, щасливих перебігів подій і радості на довгі роки життя! З Днем народження!

******

Тато, вітаємо тебе з Днем народження! Для нас ти чудовий друг та улюблений татусь. Хай твої дні будуть сонячними, праця успішною, і хай тебе оточують тільки позитивні й вірні товариші та партнери!

***

З головою у роботі,
І постійно у турботі,
Невгамовний трудівник,
Безвідмовний чарівник!
Хай життя штурвал скерує,
До морів завжди мандрує!
Здоров’я, достаток і везіння,
Хай буяють, як цвітіння!
Років ще не менша ста,
І усміхнені вуста!

***

Доля мене благословила,
Чудовим татусем нагородила!
Хай очі твої, як ті зорі,
Сяють й виблискують у морі!
Хай сила твоя не згасає,
Бадьорий дух лише зростає!
Хай мрії народжуються жваво,
І у життя вриваються яскраво!

***

Дорогий батьку, вітаю тебе з Днем народження! Я пишаюся, що маю такого доброго, люблячого, інколи суворого, але справедливого батька! Твій гострий розум і мужність завжди мене надихали та мотивували, адже мріяв бути схожим на тебе. Бажаю тобі міцного здоров’я,  радості, родинного тепла, й надалі залишатися таким же амбітним та цілеспрямованим!

***

Тату, вітаю тебе зі святом! Ти, як бджілка, багато працюєш, не покладаючи зусиль! Хай твоє ремесло приносить тобі хороші доходи та задоволення! Хай відпустка не забуває брати тебе в полон, а запах домашньої випічки швидше відриває тебе від роботи. Многая літа!

***

З Днем народження! Батьку, завдяки твоєму почуттю гумору та позитивному настрою в нашій родині завжди панує щастя, любов та підтримка! Дай Боже тобі сил, бадьорості та довгих літ життя! Ми тебе дуже любимо!

***

Дорогий тату, ти мужній, сильний, наполегливий, а головне мудрий та добрий! Бажаю, щоб ці ж риси характеру ти завжди бачив у своїх дітях. Будь щасливий, усміхнений і здоровий!

***

Батьку, поряд з тобою ми завжди почуваємо себе захищеними та в безпеці. Дякую, що завжди знаходив та знаходиш час, щоб вислухати мої поразки чи досягнення, мудрим словом підтримаєш та зігрієш у своїх теплих обіймах. Бажаю процвітання, професійних досягнень, гарного самопочуття і необ’ємного щастя! З Днем народження!

***

Люблю з тобою йти у ногу,
Не відставати ні на мить,
Ти обираєш правильну дорогу,
Не схвалюєш того, хто мчить.
Мене навчив ти принципів й моралі,
І поважати цінності життя,
Хай доля щедра буде й надалі,
Господь ж дарує укриття!
З Днем народження, татко!

***

З Днем народження, тату. Дякую за те, що Ви завжди готові прийти на допомогу. Я сподіваюся, що сьогоднішній день принесе Вам багато любові й щасливий усмішок найрідніших для Вас людей!