З Днем народження, Привітання зі святами

Привітання з Днем народження художнику, і професійним святом у прозі


Як привітати з Днем народження художника, актора, співака, музиканта та взагалі творчу особистість – цим питанням задається кожен, в кого є в колі друзів, серед знайомих чи близьких такі іменинники. Люди мистецтва, завжди незвичайні, і тому вітати їх потрібно креативно й неординарно, підібравши слова побажання, які піднімуть їм настрій, а їхні очі засяють від радості.

Колектив Moonzori підготував привітання з днем професійного свята художника у прозі, яке відзначається у другу неділю жовтня.

В цей прекрасний День народження бажаємо Вам, щоб життя було барвисте як палітра, а доля як золота фарба, завжди приносила достаток, натхнення, гармонію та фантазію на втілення нових ідей.

***

День народження це найважливіший день у житті кожної людини! В цю чудову днину, бажаю, щоб всі загадані мрії та побажання здійснилися так швидко, як фарба висихає на полотні, щоб свіжий блиск кольорів ніколи не стухав, а запах фарби завжди наповнював серце радістю та креативом.

***

Художня праця не легка й потребує багато зусиль і часу, щоб стати визнаним митцем. Тож в твій День народження хочеться побажати, щоб цей момент слави та успіху швидко прийшов і супроводжував тебе протягом всього життя.

***

Бажаю, щоб Ваші твори займали почесне місце, серед робіт видатних майстрів, а черги на виставки завжди були такі довгі, як у Луврі до портрету Мона Лізи.

*** 

В твій День народження хочу побажати, щоб виставки проходили в найкращих галереях світу, щоб колекціонери ставали в чергу за твоїми шедеврами, а на аукціонах завжди встановлювалися нові цінові рекорди.

***

Для кожної творчої людини дуже важливо, щоб муза була присутня для втілення всіх творчих ідей. Отже ми тобі бажаємо, щоб твоя муза завжди була присутня, надихала тебе і ніколи не залишала на самоті. З Днем народження!

***