Привітання з Днем Святого Миколая Чудотворця
Привітання зі святами

Привітання з Днем Святого Миколая


Багато століть ми його ім’я шануємо і на допомогу гукаємо. Святий Миколай ніколи не відмовляє тим, хто про нього пам’ятає і в молитвах благає. Тож не відмовляймось і ми допомагати, бо можливо саме через нас Святий Миколай хоче комусь прийти на допомогу!

***

Нехай Святий Миколай завітає у кожну українську домівку. Принесе багато радості і добра, світлої надії та душевного спокою, щирої любові і тепла. Хай Чудотворець оберігає вас на всіх життєвих шляхах. А Україні подарує мир, добробут і процвітання.

***

З Днем Святого Миколая! Нехай цей день буде сповнений магії, дивами і вірою у те, що Бог дає нам пройти те, що ми маємо пройти, витримати і перемогти все зло!

***

Вітаємо з Днем святого Миколая! Нехай частіше в житті трапляються чудеса, а ви ніколи не втрачайте в них віру! Нехай Святий Миколай подарує міцного здоров’я, достатку, миру і душевного тепла!

******

Нехай це свято Миколая Чудотворця вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Хай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю миром та добром!

***

Нехай Святий Миколай принесе мир у наші домівки та серця, злагоду й благополуччя, великої духовної благодаті, здоров’я і щасливу долю, й оберігає всіх нас протягом всього життя.

***

З Днем Святого Миколая! Нехай це свято перетвориться на істинне диво, а Миколайчик принесе не тільки смачну та солодку цукерку, а й віру та надію на краще!

***

Вітаємо усіх з Днем Святого Миколая! Бажаємо, щоб в це свято ваше серце огорнула любов, а душу зігріли добрі надії. Нехай близькі будуть поруч, нехай в родині всі будуть здорові, нехай в будинку сяє вогнище благополуччя, нехай у вашому житті не тільки сьогодні, а кожен день трапляються чудеса.

***

Оченята вже стомились,
І повіки вже стулились,
У віконцях діточок,
Вже багато зірочок,
Ніч багата на чудес,
Чудотворець йде з небес,
Всім дарунки він несе,
І до кожного прийде,
Молитви він наші чує,
Й мрії кожного врахує,
Нас любов’ю огорне,
Й мир на Землю принесе.

***

Люблю це свято ще з дитинства,
Бо всі слова, мов та молитва,
Лунають до Небес,
Бо ж всі очікують чудес.
Хто чого бажає,
Тим Святий Миколай Вас і привітає,
Хай в родині щастя буде,
І Господь всіх поцілує!

***

Миколай Святий до нас
Завітає хоча б раз,
Привітає малюків,
Підбадьорить і батьків,
Вірний шлях нам освітить,
Чуда свої відтворить,
Він завжди спостерігає,
Нас в житті оберігає!

***

Святий Миколай спускається з неба,
Несе подарунки, що кому і треба.
Хто у Миколайчика благає,
Тому завжди він радо допомагає!
Бо на землі багато дітей,
Які моляться до святих людей.

******

Нехай Святий Миколай Вас завжди оберігає та надихає на хороші справи, які допоможуть світ зробити ще теплішим та добрішим. Вітаємо з Днем Ангела!

***

Багато віків він всім допомагає,
Хто про що його тільки й благає.
Святий Миколай завжди на варті,
Здійнити мрії у кожній хаті.
Даруймо в цей день одне одному тепло,
Щоб на Землі більше злагоди й щастя було.

***

Прийміть щирі вітання з Днем Ангела! Нехай святий Миколай здійснить всі ваші прохання, надасть сил на втілення добрих справ у реальність!

***

Падають сніжинки на землю,
Мороз скрипить під ногами,
Йде Святий Миколай,
З щедрими дарами!
В кожну квартирку, в кожну хатинку,
Кладе він подарунок діткам під ялинку.
А дорослим він дарує, добро і опіку,
Щоб діток своїх виховували,
На Божу потіху!

***

Нехай опікун Святий Миколай, оберігає вас вдень і вночі, завжди приходить на допомогу в матеріальних й духовних потребах.

***

Нехай Святий Миколай в своїй торбинці, принесе кожному те, про що у нього просив, а нашій Україні мир, достаток, і щоб ворог відступив й ніколи не зазіхав на її цілісність!

***

Дітки весело співають,
Миколайчика прославляють.
Нехай святий чарівник,
І дорослим і малим,
Буде в усьому помічник!

***

В цю зимову засніжену ніч, Святий Миколай знову прийде на Землю, щоб подарувати радість дітлахам. А дорослим нехай принесе частинку спогадів дитинства, щоб кожен згадав, як це класно завжди вірити в чудеса.

***

В цей казковий святий день, нехай кожен з нас побуде чарівником, як Миколай. Подаруймо тепло і радість тим, хто зараз найбільше чекає їх від вас!

***