Привітання з Днем вчителя - Moonzori
Зі святами

Привітання з Днем вчителя у прозі + картинки


Дарувати, віддавати, любити, підтримувати, мотивувати, надихати… – це про наших вчителів. Moonzori охоче ділиться з вами чудовими привітаннями до свята Дня вчителя. Хай наші поважні вчителі в цей день будуть зігріті теплими та люблячими словами вітання. У 2022 році День вчителя святкують 2 жовтня.

***

Вчитель – це ангел, який обдаровує наше життя світлом, знаннями і мудрістю. Бажаємо вам радості, щастя та процвітання, адже такий вчитель, як Ви, заслуговує тільки найкращого. Щиро вітаємо Вас з Днем ​​вчителя!

***

З Днем вчителя! Бажаємо душевної гармонії, легкої праці та мотивованих учнів!

***

Привітання з Днем вчителя - Moonzori

***

Кожне Ваше слово сповнене мудрості. Для мене Ви найкращий вчитель, який був, є і буде. Я поважаю Вас усім серцем. З Днем ​​вчителя!

***

З Днем вчителя! Прийміть мою величезну повагу та найкращі побажання!

******

Ваша невтомна праця, надзусилля, доброта та внутрішня енергія роблять цей світ кращим! Будьте здорові та щасливі!

***

Картинка з Днем вчителя

Картинка з Днем вчителя, квіти - Moonzori
Картинка з Днем вчителя – Moonzori

***

Ваша робота відповідальна і вимагає великих зусиль, дай Боже Вам міцного здоров’я, радості та безмежного щастя!

***

Кожен майстер пишається, коли його робота має чудовий результат. Тож бажаємо, щоб у вашому саду росли тільки неперевершені квіти. Зі святом!

***

Картинка-анімація з квітами на День вчителя - Moonzori

***

Хай Ваша праця приносить Вам тільки посмішки, яскраві очі, задоволення та хороші плоди!

***

Вітаємо з Днем вчителя! Ви сієте знання, цікавим робите життя! Хай Ваша безцінна праця буде високооплачувана і перспективна! Ми дякуємо Вам за увагу, любов, підтримку і повагу!

***

Дякую, що навчили мене предмету, який ніколи до цього я не міг зрозуміти. Дякую, що зробили навчання цікавим. З Днем вчителя!

***

З Днем вчителя нашого поважного педагога та наставника! Ми полюбили Ваш предмет не лише за його змістовність, але й за те, що Ви зуміли зацікавити нас, поринути в глибину науки, розкрили нам нові горизонти, від яких затамовувався подих! Хай Ваша праця буде завжди прибутковою, потрібною та важливою! А Ви чарівною та усміхненою!

******

Від усього класу вітаємо нашого директора з Днем вчителя! Бажаємо Вам бадьорого духу, креативних управлінських рішень, сучасних підходів та бездоганних розв’язань поставлених задач! Хай успіх та вдача завжди крокують поруч! Ми Вас любимо і безмежно вдячні за Вашу підтримку!

***

Для нас Ви вчитель, друг та наставник. Дякуємо, що частинку своєї любові Ви даруєте нам – своїм учням.

***

Привітання з Днем вчителя - Moonzori

***

Ви вчитель від Бога! Безоплатно віддали нам саме дороге, що у Вас є – це свій час, частинку свого серця! Хай доля до Вас буде такою ж щедрою та люблячою, як і Ви до своїх учнів! Зі святом!

***

Скільки книжок у світі, хай стільки ж щасливих та безтурботних днів будуть у вашому житті. З Днем вчителя!

Привітання з Днем вчителя - Moonzori