Зі святами

Привітання з Хрещенням Господнім 2022


***

В день Хрещення Господнього, хочу побажати
дзвінких дзвонів, теплої освяченої води, бадьорого духу, легкого очищення, ясності думок, впертої віри і завжди бути відкритим до нових вражень, незабутніх подій, кохання та гарячих обіймів з родиною та друзями!

***

Хрещення Господнє одне із дванадцяти найбільших свят у християн, з цієї чудової нагоди хочу побажати вам міцного здоров’я, щоб віра, надія, і любов ніколи не згасали, а тільки міцнішали, а Свята вода нехай освятить вас і вашу родину і захистить від усього поганого! Христос хрестився! В річці Йордан!

***

Нехай кожна краплинка святої води оздоровить, надасть сили вам і всій вашій родині завжди досягати своєї мети й бути щасливими. Нехай Ангел божий вас оберігає, йдучи життєвою стежиною!

******

Вітаю з Хрещенням Господнім, нехай Дух святий оберігає вас й благословить на добрі справи, а краплинки кришталевої освяченої води зміцнять віру, надію, любов і дадуть упевненості в завтрашньому дні!

***

Нехай в цей святковий день Хрещення Господнього, свята вода дасть нове надхнення, збадьорить дух, віра зміцниться, а цілі будуть досягнуті! Бажаю міцного здоров’я Вам та всій родині, щоб панував достаток добро і взаєморозуміння!

***