Привітання з Днем Святого Валентина. Валентинки з днем всіх закоханих - Moonzori
Жінкам, Зі святами, Чоловікам

Привітання з 💕Днем Святого Валентина 2024


Привітання з Днем Cвятого Валентина у прозі

Вітаю з Днем всіх закоханих, бажаю, щоб Святий Валентин допоміг тобі знайти справжнє кохання, яке буде надихати, зігрівати, окриляти протягом всього життя!

***

Бажаю лебединої вірності в коханні, щоб кожного дня хотілося пурхати від щастя, мов метелик, щоб друга половинка завжди зігрівала своїм теплом, підтримувала в усьому, а кожний день був, як медовий місяць! З Днем Святого Валентина!

***

Вітаю з Днем Святого Валентина! Бажаю, щоб кохання завжди було палким, взаємним і бурхливим! Щоб покровитель всіх закоханих дарував незабутні романтичні вечори з людиною, в обіймах якої буде затишно і казково. А чарівний аромат кохання завжди панував у відносинах!

***

Вітаю з днем всіх закоханих! Нехай Святий Валентин береже і зміцнює любов! Нехай кохання горить вічним вогнем, що зігріватиме і розпалюватиме нові почуття! Хай завжди сяють очі від щастя і блаженства! Кохай і будь коханою!

***

Вітаю! Нехай День Святого Валентина подарує тобі романтичну атмосферу, незабутні миттєвості, палкі поцілунки і багато неочікуваних приємних сюрпризів! Зі святом!

***


***

З Днем Законих! Хай амур не промайне твою домівку. Бажаю зустріти коханого, який запалить вогник в твоєму серці, зігріє своїми обіймами, подарує зорі, які будуть радісно виблискувати в твоїх очах. І хай це кохання буде чистим, щирим, взаємним і вічним!

***

З Днем Святого Валентина! Бажаю, щоб любов ніколи не згасала в серці, а була завжди джерелом щирої радості, божевільної пристрасті і яскравої фантазії! Щоб амур своїми гарячими стрілами цілив у палке, взаємне кохання, яке триватиме вічно!

***

В День Закоханих бажаю тобі знайти щиру, добру, люблячу “половинку свого серця”, з якою впевнено йтимеш хоч на край світу! Та від якої буде приємне запаморочення в голові, а серце буде битися прискорено лише від її (його) погляду й гарячого поцілунку! З Днем Святого Валентина!

***

Для кожної людини важливо знайти своє справжнє кохання, з яким у житті можна буде розділити радість і сум, успіх і невдачу, з якою завжди буде хотітися провадити дні і ночі, а гармонія і безмежне щастя пануватимуть у домі! Бажаю на Валентинів день попросити у Святого покровителя всіх закоханих, щоб здійснив мрії, і на життєвій стежині зустрілася саме та половинка, про яку ви мрієте! З Днем Святого Валентина!

***

Хочу надіслати цю валентинку з безмежною любов’ю самому чарівному чоловікові в моєму житті. Ти завжди робиш мене найкращою! Не знаю, як у тебе це виходить, але я люблю тебе за це! З Днем Святого Валентина!

******

Я знав, що ти станеш моєю другою половинкою з того моменту, як вперше поцілував тебе! Спасибі, що завжди розфарбовуєш яскравими фарбами моє життя! Дуже-дуже люблю тебе!

***

У цей особливий день, моя дорогенька, я хочу, щоб ти знала, що моє серце ніколи не зможе любити нікого більше, ніж воно любить тебе! З Днем Святого Валентина!

***

Я хотів подарувати тобі щось дійсно дивовижне і надихаюче на День Святого Валентина, а потім згадав, що я в тебе вже є 🙂

***

З Днем Святого Валентина, рідненька! Ти місячний промінчик на моєму обличчі, сонячний зайчик в моєму серці і зоряне сяйво в моїх очах!

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Листівка з Днем Святого Валентина - Moonzori

***

Також є: Привітання з 8 березня