Привітання з Днем народження, листівка з капкейком - Moonzori
З Днем народження

Привітання з Днем народження


***

Вітаю з Днем народження! Бажаю, щоб життя було яскравим і барвистим, рідні дарували увагу, радість, тепло і ласку, друзі оточували з щирим розумінням і підтримкою, колеги поважали і цінували. Нехай все, що здавалося нездійсненним, збудеться якомога швидше!

***

З Днем народження, друже! Хочу тобі побажати залишатися завжди таким класним, як ти є! Щоб на твоєму шляху зустрічалися лише добрі люди, які завжди будуть тебе підтримувати та надихати! Міцного, як граніт здоров’я, лебединого кохання і крутих пригод!

***

Сьогодні найважливіший Ваш день у році! З цієї чудової нагоди хочемо Вас привітати й побажати, щоб все задумане збулося, щоб сімейний вогник завжди Вас зігрівав, а Господь сили посилав на многії і благії літа!

***

Бажаю щоб настрій завжди був святковий, і кожен день починався з добрих новин! Щастя й радості побільше, і хороших подій, від яких залишатимуться неймовірні враження!

***

Нехай доля окутає теплими барвами, а життєва стежинка буде без перешкод. Щоб в родині була злагода й любов, а кожен день починався з сонячного настрою! Мої щирі вітання! З Днем народження!

******

День народження – це, як початок особистого Нового року: нові виклики, нові завдання, нові перспективи. Щиро бажаю тобі, щоб все виходило легко, щоб на шляху зустрічалися люди, які тільки будуть сприяти та підтримувати тебе у здійсненнях всіх ідей!

***

Вітаємо тебе з Днем народження! Хай в житті тебе зустрічають завжди з щирими посмішками, складаються тільки сприятливі обставини, підтримують і надихають люблячі та рідні серця! А всі ідеї та плани легко та швидко реалізовуються!

***

Хай доля на гойдалці підійме до неймовірних кар’єрних висот, розгойдає на каруселі щастя, на гірці підвезе до джерела здоров’я, та захистить і вбереже від всіляких негод!

***

Хай шелест грошей Вам наспівує колискові, хай звук двигуна вас бадьорить, хай галасливі дзвіночки з словами тато (мама) Вас надихають та штовхають вперед на зустріч новому!

***

З Днем народження! Нехай життя дарує Вам тільки найяскравіше і найкраще! Азарту, куражу, натхнення і перемог на шляху до Ваших мрій! Залишайтеся такою ж яскравою і неповторною красунею! Від щирого серця бажаю щастя і міцного здоров’я Вам і Вашій родині!