Патріотичне привітання військовому з Днем народження
З Днем народження

💙💛 Патріотичні привітання українському військовому, захиснику з Днем народження під час війни


В час визвольної війни команда Moonzori створила нові привітання з Днем народження для наших захисників та захисниць. Вони героїчно день за днем виборюють наш мир та свободу. Хай наші молитви та слова вітання нададуть їм ще більше сил, незламності духу та віри у швидку перемогу!

Многая літа у здоров’ї і радощах!✌️Перемоги! 🕊️Миру! Незлічену кількість виграних битв попереду!💙💛

***

З Днем народження! В цьому році всі дні народжень у всіх українців інші. Головне, що у багатьох вони є! Довгих років життя в здоровому тілі і глузді під Божим благословенням в мирній країні під мирним небом! 💙💛🇺🇦

***

Листівка з привітанням військовому - Moonzori

***

💙💛Вітаємо з Днем народження, воїне! 👼Божої охорони та сил в боротьбі з ордою.

******

🙏🙏Дякуємо за захист! Дякуємо, що відправляєте ворога на концерт до кобзона.

***

З Днем народження! Ти маєш неперевершене вміння долати темряву й віднаходити світло, там де його вже не видно, і щиро ділишся ним з кожним! Нехай довгоочікувана✌️✊🇺🇦 Перемога звеселить твою душу, запалить іскру в очах, а в ♥️серці запанує нарешті умиротворення та спокій! Ми тебе любимо і з нетерпінням чекаємо!💙💛

***

Нехай 🇺🇦 синьо-жовті кольори замайорять по всій звільненій від ворога Україні. Хай твоя відвага та сталевий дух стануть прикладом для наслідування! Міцного здоров’я та ✌️Перемоги! З Днем народження, друже!💙💛

***

Щиро вітаю! Здоров’я, щастя, успіхів! І перемоги нам усім! Віримо у Вас, віримо в ЗСУ і віримо у перемогу! Лупіть тих орків так, щоб мокрого місця від них не залишилось! А ми молимося і будемо молитись за Вас і за всіх, хто з Вами! Повертайтесь живими, здоровими і з перемогою! Слава Україні! 💙💛

***

Щирі вітання із твоїм днем, друже!🥂🎂 Сьогодні хочеться бажати лише одного – ✌✌перемог! Як твоїх особистих, так і головної перемоги нашої 🇺🇦країни!

***

🎂З Днем народження! Міцного 💪здоров’я і захисту 🙏👼Божого від ворогів і ворожої зброї!

***

Здоров’я на многая літа! 🙏Доземний уклін, щира подяка за Вашу відданість🇺🇦 Україні. Божих благословінь🙏

***

Вітаю! Бойової наснаги, перемоги на усіх життєвих фронтах, Божого захисту!

***

Щиро вітаю з Днем народження! Омріяної України! 💙💛 Переможного миру понад усе в цьому році! Здійснення мрій і натхнення! Будь щасливий!

***

Віримо і довіряємо! 🙏Благословенного року тобі і найшвидшого повернення в обійми рідних з перемогою!

Листівка з привітанням військовому - Moonzori

***

Щиро вітаю, з 🥂Днем народження тебе! На многая і благая літа, перемоги всім нам. Ви наша гордість, наші славні, рідні захисники!

***

Многая та благая літа! Низько 🙏вклоняюсь справжньому Воїну! Вельми шаную та щиро дякую!💙💛

***

Щиро вітаю з Днем народження! Безмежно вдячні за захист! 💙💛

***

Найщиріші вітання прийміть! Нехай лихо минає стороною, а поряд будуть надійні друзі завжди і хай наші вороги зникнуть як роса на сонці! Міцного здоров’я та перемог!

***

Листівка з привітанням військовому - Moonzori

***

(Ім’я), сьогодні найщиріші вітання лунають для Вас, для нашого янгола! Нехай Господь завжди опікується Вами! Дякуємо Вам за все! 💙💛Віримо у Вас і перемогу!

***

З Днем народження! Здоров‘я Вам міцного і всього найкращого! Бережіть себе, ми у Вас віримо!

***

З щасливим Днем, тебе! Бажаю незламної волі до вільного життя на вільних нивах вільної 💙💛України. Хай 👼Бог береже тебе, твоїх рідних та близьких!

***

Многая літа, дорогий земляче! Будь щасливим, здоровим та коханим! ✌Перемоги та мирного неба над Україною! 💙💛

******

Вітаю! Добра, миру, сил невичерпних і духовних і фізичних! Наснаги, успіхів у справі обраній, життєвої радості, найдорожчих, рідних і вірних поряд! І до Перемоги!

***

З Днем народження! Хай кожний новий рік буде кращий за попередній! Миру всім нам, а тобі – завжди усміхненої долі і янгола охоронця!

***

Патріотична листівка з привітанням - Moonzori

***

Сердечно вітаю! Нехай наступний рік буде осяяний перемогою, коханням, процвітанням рідної України! 💙💛

***

Найкращі вітання! Мирного неба та яскравого майбутнього!

***

Вітаю з Днем народження! Здоров’я, удачі і незламної віри в нашу Перемогу!

***

З Днем народження! Натхнення на нові звершення! Мирного неба в квітучій 💙💛країні! 🙏

***

З Днем народження! Ви гарна людина. У вас добре серце❤️! Бажаю здоров’я, цілодобової Божої опіки і швидкої перемоги! Дякуємо за захист!

***

Листівка з привітанням військовому - Moonzori

***

Вітаємо сердечно! Дякуємо за вашу боротьбу проти окупантів! Многія літа! Янголів охоронців за плечима!🙏 Героям Слава! 💙💛

***

З Днем народження, воїне! Будь завжди здоровим, і нехай кулі оминають тебе та твоїх побратимів. Дякуємо за те, що захищаєте Україну і кожного з нас!

***

Щирі вітання! Ви наш герой, ви – гордість наша! Ви – гідна дитина своєї Батьківщини! Ви разом зі своїми побратимами дивитесь в очі смерті. Ви борете ворога, щоб ми мали спокійний сон. Сини наші, чоловіки, ми молимось за Вас і дякуємо Вам за своє життя! Перемоги і миру! 💙💛

***

Найнайкращі бажання в світі, що можуть бути тобі наш любий, захисник! Так тримати, бий паразитів! Здоров’я міцного, духу незламного, все буде Україна. Слава Воїнам! Слава Україні!

***

Щирі вітання, многая літа! Доземний уклін за відважність, боротьбу зі злом та наближення перемоги! Бийте їх, щоб аж пір’я летіло і щоб кожний рашист навіть в майбутньому боявся глянути в наш бік. Слава вам, дорогі наші захисники! 💙💛🙏

***

Вітаємо героя нашого часу з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я та невичерпної енергії для добрих справ! Про вас писатимуть книги! Ми дуже пишаємося своїми воїнами!

***

Вітаємо велику людину, Героя! З Днем народження! Ти народився для своєї місії і зараз усі українці дякують тобі за те, що ти є! Будь здоровий, і нехай Бог оберігає!

***

ЗСУ – Ви неймовірні, найкращі! Дякуємо за кожен ранок, який зустрічаємо. Слава Україні! Слава Героям! 💙💛

***

Щирі і найкращі вітання Герою! Довгих та мирних років життя, міцного здоров’я, благополуччя, мужності, швидкого повернення з Перемогою в домівку!

***

З Днем народження! Божого благословення! Дякуємо вам за вашу мужність і за те, що захищаєте нас! Повертайтесь додому з Перемогою! Ми віримо ЗСУ! Ви наші герої!!! 💙💛🇺🇦

***

Щиро вітаємо з Днем народження! Божого захисту і благословення, багато перемог на всіх фронтах і неушкодженості! Допомоги і Божого супроводу. Здоров‘я і особистого щастя! Хай найкращим синам здійснюються заповітні мрії!

***

Листівка з привітанням військовому - Moonzori

***

З Днем народження! Кожен солдат для нас, як брат, і ми щодня молимось за Вас наші дорогі захисники! Хай Вас Бог береже! 🙏 Якнайшвидше повертайтеся до дому з ПЕРЕМОГОЮ! ✊💙💛

***

Найщиріші вітання найкращому з найкращих! Дякуємо Богу, що Ви у нас є! Сили, витримки, здоров’я й удачі! Перемоги на всіх дорогах! Многая літа!

***

Вклоняюсь тобі, український солдате! Щедрих Господніх ласк і опіки Богородиці тобі шановний, і кожному нашому воїну!

******

Щирі вітання та найкращі побажання нашому захиснику Батьківщини. Нехай в цей день збудуться всі твої найзаповітніші бажання! Міцного здоров’я та великого щастя в житті.

***

Від усього серця вітаю тебе з твої Днем народження! 💛💙 Бажаю, щоб тебе по житті оточували ті, з ким тобі просто, надійно й кайфово! Дякую за те, що ти день за днем зі своїми побратимами наближаєш Україну до славетної Перемоги!

***

Вітання і щирі побажання тільки жити! Жити і вижити, щоб лупашити цю московітську наволоч до останньої ноги! Братику, теплі тобі обійми і Ангела охоронця! Скоріш повертайся з Перемогою живим і неушкодженим!

***

З Днем народження, друже🎂🎉! Ні куль, ні уламків 🫡

***

Твій внесок в Перемогу незрівнянний, як справжній герой ти в першу чергу думаєш про інших, а потім лише про себе. Бажаю тобі завжди чути та відчувати свого ангела охоронця, який оберігатиме тебе як в темну нічку, так і в день. А наші молитви хай дають тобі сил й бадьорості, наша любов – віру! З Днем народження, воїне добра!

***

З Днем народження! Хай всі витрачені сили й океани стресових моментів повернуться до тебе сторицею добра та любові. Хай переможний день настане якнайшвидше, щоб твоє життя почало складатися з пазлів миру, спокою, сімейного затишку, гамірних зустрічей, і незабутніх подорожей!

***

Які б важкі випробовування не давала тобі доля, хай біля тебе завжди будуть янголи світла у вигляді твоїх побратимів, які не зрадять, підтримають, зігріватимуть та надихатимуть так потрібним влучним словом! З Днем народження! До Перемоги! Хай Господь береже!