Зі святами

Привітання зі Святим Вечором та Різдвом Христовим 2022


***

Бажаємо вам солодкої куті,
Успіхів вдома й на роботі,
Щоб Ангел божий оберігав,
Яскравою зіркою вірний шлях показував.

***

Різдвяна ялинка святково сяє,
Родина Ісусика зустрічає,
Що у Вифлеємі народився,
До людей з Небес спустився!

Нехай дитятко Боже,
Кожній родині допоможе,
В достатку й любові жити,
І ніколи не тужити.

***

Вітаємо з Різдвом Христовим! Нехай Ваш дім завжди наповнюється теплом, радістю і затишком, щоб лунав веселий сміх малят, а Ісусик з ангеликами завжди оберігали Вашу родину! Христос народився! Славімо його!

***

Вітаю з Різдвом Христовим, хай для вас сьогоднішній день стане Днем відкритих дверей. Коли всі давні, та навіть забуті мрії обов’язково знайдуть свої ключі, і з легкістю відчинять всі щілини. І ви отримаєте шалене задоволення від їхньої реалізації. І хай клубочок ваших проблем, образ, сварок та негараздів розплететься, і створить шедевральну роботу в стилі сучасного мистецтва, яка принесе вам колосальний дохід. Щирої любові, посмішок, і міцного здоров’я, як різдвяні морози!

******

З Різдвяними святами прийміть мої вітання! Нехай в святкові дні, збереться вся родина за столом, а оселя наповниться теплом. Нехай Ісус Христос Вашу родину благословить і від поганого захистить. Щоб всі були живі й здорові, і поповнення було в родині!

***

Нехай Різдвяна зірка та народження Ісуса Христа принесуть до вашого дому багато тепла, любові, злагоди, радості і достатку, а життя всієї родини буде таке солодке, як Святовечірня кутя!

***

Нехай на Різдво станеться диво, в яке ми щиро віримо! Нехай запанує мир і злагода! Україну минає різна негода! Щоб воїни зі Сходу повернулися живі додому, і більше не було для них причини покидати зі зброєю рідний дім!

***