Зі святами

Привітання з наступаючим Новим роком 2023


***

В цю Новорічну ніч, хочу побажати тобі, щоб всі загадані бажання неодмінно здійснилися, а наступний рік здивував тебе тільки класними сюрпризами, від яких ти будеш завжди радіти!

***

Нехай прийдешній рік буде ще щасливішим за попередній! З Новим роком!

***

В рік Чорного Кроля,
Нехай буде багато добра,
А достаток і фортуна,
Будуть за вірного друга!
Хай у Новому році кроленя,
Допомагає вам сповна!

******

Вже зовсім скоро рік Новий
Зайде до нас вдомівку,
Хай буде він легкий,
Схожий на пір’їнку.
В досягненнях – зірковий,
В доходах – не дріб’язковий.
У враженнях – незабутній,
В коханні – лиш могутній!
Хай Кріль буде спокійний,
А рік у нім стабільний!

***

Хай твоя впевненість, працьовитість та прекрасний талант в симбіозі тільки примножать твої успішні результати в Новому році! Ти великий молодець! Так тримати! З Новим 2023 роком!

***

З Новим роком 2023 / Moonzori

***

Бажаю, щоб Новий 2023 рік був для Вас знаковим, приніс тільки щастя і впевненість в завтрашньому дні. Нехай кожен день проходить з усмішкою і збуваються найзаповітніші мрії!

***

Вітаю з Новим роком! Нехай прийдешній рік буде тільки з позитивним подіями, які запам’ятаються на довго. Нехай всі плани втіляться в реальність, а вершини долаються з легкістю, здоров’я міцного і сімейного затишку!

***

З Новим Роком та Різдвом Христовим - Moonzori

***

Бажаю в Новому році, щоб завжди вірилося в дива, які неодмінно збуватимуться, нехай кожен день буде казковим, а настрій веселим. Нехай в усьому таланить, а на шляху зустрічаються тільки позитивні люди, які надихатимуть на класні ідеї! З Новим роком!

***

Щиро бажаю, щоб у 2023 році була можливість відвідати нові країни і континенти, побачити визначні місця не через об’єктив фотокамери, а власними очима, щоб враження залишилися позитивними, а подорожі надихнули на класні ідеї, які швидко реалізуються! Незабутніх пригод в Новому році!

***

Нехай рік Кроля подарує тільки найкраще, посилить віру, надію, любов у завтрашньому дні! Нехай життя буде барвистим і солодким, як швейцарський шоколад, мрії збуваються, а очі завжди сяють від радісних моментів! Веселого Нового року!

******

Мої найкращі побажання у Новому році. Нехай він буде переповнений яскравими можливостями й незабутніми чудовими пригодами! З Новим роком!

***

В Новорічну ніч підіймімо свої келихи шампанського за наших рідних і коханих, за мир, любов і злагоду у світі, за людей, які захищають нашу країну, за успішний Новий рік, щоб ньому завжди здійснювалися всі мрії й сподівання!