Зі святами

Привітання з наступаючим Новим роком 2021


***

З радістю попрощаємось з цим роком,
Хай йде назавжди своїм кроком.
Хай буде Новий рік легким,
І теплі зустрічі у нім.
І щоб всі замерзлі мрії,
Розтопилися в надії,
Щоб життя відновило свої фарби,
І наші посмішки блищали, як ті скарби!

***

Бажаю, щоб Новий 2021 рік був для Вас знаковим, приніс тільки щастя і впевненість в завтрашньому дні. Нехай кожен день проходить з усмішкою і збуваються найзаповітніші мрії!

***

Вітаю з Новим роком! Нехай прийдешній рік буде тільки з позитивним подіями, які запам’ятаються на довго. Нехай всі плани втіляться в реальність, а вершини долаються з легкістю, здоров’я міцного і сімейного затишку!

***

Бажаю в Новому році, щоб завжди вірилося в дива, які неодмінно збуватимуться, нехай кожен день буде казковим, а настрій веселим. Нехай в усьому таланить, а на шляху зустрічаються тільки позитивні люди, які надихатимуть на класні ідеї! З Новим роком!

***

Щиро бажаю, щоб у 2021 році була можливість відвідати нові країни і континенти, побачити визначні місця не через об’єктив фотокамери, а власними очима, щоб враження залишилися позитивними, а подорожі надихнули на класні ідеї, які швидко реалізуються! Незабутніх пригод в Новому році!

***

Нехай Білий Бик в Новому році подарує тільки найкраще, посилить віру, надію, любов у завтрашньому дні! Нехай життя буде барвистим і солодким, як швейцарський шоколад, мрії збуваються, а очі завжди сяють від радісних моментів! Веселого Нового року!

******

Бажаю тобі, щоб в Новому році у тебе все з легкістю виходило, всі заплановані плани втілювалися в реальність, щоб на роботі завжди супроводжував успіх, а вдома був сімейних вогник, на який завжди хотілося поспішати! Здоров’я, кохання та везіння!

***

В Новорічну ніч підіймімо свої келихи шампанського за наших рідних і коханих, за мир, любов і злагоду у світі, за людей, які захищають нашу країну, за успішний Новий рік, щоб ньому завжди здійснювалися всі мрії й сподівання!

***

В Новорічну ніч бажання загадай,
Все найкраще забажай,
Щоб збулося вже весною,
І примножилось горою!

***

Щиро я тобі бажаю, в Новому році відкрити нові горизонти, щоб робота приносила не тільки хороший дохід, а й величезне задоволення. Невичерпних сил і впевненості в досягненні поставлених цілей!

***