Привітання з Днем вчителя - Moonzori
Зі святами

Привітання з Днем вчителя у прозі + картинки


***

Картинка з Днем вчителя

***

Бажаємо Вам сміливих студентів, творчих особистостей, надійних колег, цікавих пар та захоплюючих подорожей! З Днем вчителя – Ви найкращий педагог!

***

Картинка з Днем вчителя. Букет квітів - Moonzori

***

Хай учні розфарбовують Ваші робочі будні завжди яскраво та весело, щоб Вам було не лише цікаво з ними працювати, але й з радістю!

***

Бажаємо, щоб Ваша праця була зажди гідно оцінена, популярна та цінна! Для нас Ви педагог №1! Ми вас любимо! Зі святом!

******

Шановний мій наставнику, без Вашого керівництва та мудрості я б не досягнув того, що маю зараз! Дякую і вітаю з Днем вчителя!

***

Листівка з Днем вчителя. Квітковий букет у вазі - Moonzori

***

З Днем вчителя Вас! Ваша мудрість, відданість і доброта завжди ведуть нас на правильний шлях і надихають бути кращими людьми!

***

З Днем вчителя! Для нас Ви, як сонце: Ви вмієте заряджати, зігрівати та освітлюєте вірні стежки! Наші перемоги- це результат Вашої віри в нас! Дякуємо за турботу та знання!

***

Картинка з Днем вчителя. Букет тюльпанів - Moonzori

***

З Днем вчителя! Ми вдячні Вам за Ваші щоденні зусилля!

***

Мені пощастило перебувати під вашим наглядом і піклуванням. Прийміть мої найщиріші побажання з нагоди Дня вчителя!

***

Листівка з Днем вчителя - Moonzori

***

Вітаємо всіх педагогів з Днем вчителя! Дякуємо за ваше терпіння, доброту та нескінченну відданість справі.

***

Дякуємо, що завжди заохочуєте нас до навчання, підтримуєте нашу допитливість і допомагаєте нам на кожному кроці нашого навчання. Вітаємо з Днем вчителя!

***

Привітання з Днем вчителя - Moonzori

***

Ви відкрили в мені прихований талант і навчили мене використовувати його для покращення всього, що мене оточує. Я завжди буду вдячний за все, що ви зробили для мене. З Днем ​​вчителя!

***

Нехай насіння знань, які Ви посіяли, дадуть багаті плоди. Будьте завжди шановані й улюблені своїми учнями! Зі святом!

***

Дякуємо за віддану працю та чуйне серце! Зі святом!

***

Картинка з Днем вчителя - Moonzori

***

Від батьків

В цей осінній яскравий день хочемо привітати Вас з Днем вчителя! І подякувати за Вашу невтомну працю, за віддачу, за любов і знання! Хай Господь оберігає Вас і Вашу родину! Бажаємо миру, злагоди й достатку!

***

Ви вчитель новатор, знахідка для наших діток! Бажаємо Вам безмежних можливостей: творити, мотивувати, створювати, поєднувати, реалізовувати та відкривати щось нове з відчуттям драйву та в бадьорому дусі!

******

Щиро вітаємо Вас з Днем вчителя! Хай кожен Ваш день буде сонячний, святковий та наповнений безмежними хвилинками щастя! Для наших діток Ви робите надзвичайне! Бажаємо Вам здоров’я, сил та натхнення!

***

Прийміть наші щирі вітання! У цей святковий день хочемо подякувати Вам за ваше героїчне вміння, яким Ви щиро ділитеся з нашими дітьми: навчити, пізнати, відчути, зрозуміти, а головне виховуєте з них свідомих, чесних та справедливих особистостей, які вміють любити та відчувати серцем! ДЯКУЄМО!

***

Від колег

Вітаємо Вас з Днем вчителя! Бажаємо легких робочих буднів, ліберального керівництва, високої заробітної платні, завзятих та вдячних учнів, і любові та сімейного затишку!