З Днем народження

Привітання з Днем народження


***

З Днем народження друже! Хочу тобі побажати залишатися завжди таким класним, як ти є! Щоб на твоєму шляху зустрічалися лише добрі люди, які завжди будуть тебе підтримувати та надихати! Міцного як граніт здоров’я, лебединого кохання і крутих пригод!

***

Сьогодні найважливіший Ваш день у році! З цієї чудової нагоди хочемо Вас привітати й побажати, щоб все задумане збулося, щоб сімейний вогник завжди Вас зігрівав, а Господь сили посилав на многії і благії літа!

***

Бажаю щоб настрій завжди був святковий, і кожен день починався з добрих новин! Щастя й радості побільше, і хороших подій, від яких залишатимуться неймовірні враження!

***

Нехай доля окутає теплими барвами, а життєва стежинка буде без перешкод. Щоб в родині була злагода й любов, а кожен день починався з сонячного настрою! Мої щирі вітання! З Днем народження!

***

День народження – це, як початок особистого Нового року: нові виклики, нові завдання, нові перспективи. Щиро бажаю тобі, щоб все виходило легко, щоб на шляху зустрічалися люди, які тільки будуть сприяти та підтримувати тебе у здійсненнях всіх ідей!

***

(Ім’я), вітаємо тебе з Днем народження! Хай в житті тебе зустрічають завжди з щирими посмішками, складаються тільки сприятливі обставини, підтримують і надихають люблячі та рідні серця! А всі ідеї та плани легко та швидко реалізовуються!

***

Хай доля на гойдалці підійме до неймовірних кар’єрних висот, розгойдає на каруселі щастя, на гірці підвезе до джерела здоров’я, та захистить і вбереже від всіляких негод!

***

Хай шелест грошей Вам наспівує колискові, хай звук двигуна вас бадьорить, хай галасливі дзвіночки з словами тато (мама) Вас надихають та штовхають вперед на зустріч новому!

***

Бажаю, щоб у вашому житті все отримувалося тільки в комплекті:
Якщо брилок, то разом з ключами і автівкою, якщо клавіатура то разом з айпедом, якщо гаманець то повний грошей, якщо путівка, то тільки при ол-інклюзів з усіма спа послугами, якщо робота, то з високою заробітною платнею!

***

Хай ваш корабель “життя” завжди пливе в правильному напрямку, тихо погойдуючись на хвилях, без штормів і бурь! І куди б Ви не повернули свій штурвал, хай Вас завжди зустрічає вдача, радість й успіх!

***

Хай з кожної твоєї ідеї проростають живі паростки, які згодом будуть трансформуватися в великі, впливові та якісні плоди. Щоб тебе завжди оточували люди, які багаті на корисні лайфхаки та щиро, відкрито готові ділитися ними. Щоб завжди були ресурси для втілення мрій та намірів! Бажаю, щоб на твоєму шляху не зустрічалися хейтери, а більше лобістів, які готові йти тобі на зустріч!

***