Привітання сестрі
Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження сестрі


***

Привітання сестрі з Днем народження прозою

 

Любима сестричко, ти для мене, як медаль, яка була подарована мені Небесами.
Кожна із сторін – великий скарб. З однієї сторони – щастя мати сестру, а з іншої – мати подругу. Тож я бажаю тобі, моя перлино, щастя, як безмежний космос, здійснення мрій, як зорів на небі, та палкого необ’ємного кохання, як планета Сонце!

***

Сестричко, кожен з нас знає, що життя красиве та неповторне. Я бажаю тобі відкрити свою життєву книгу на сторінці, яка піднесе тебе вище гори Еверест, подарує всі барви відчуттів насолоди, дасть безмежність можливостей та 100% їх втілення. І при цих умовах, щоб ти була обігріта коханням, підтримкою, та наповнена міцненьким здоров’ям. Вітаю!

***

Бажаю, щоб в твоєму житті все було справжнє і природнє: без жодних підсилювачів “смаку”. Чоловік – без штучних біцепсів, шуба із хутра, друзі без приправи лесті, та рідні, як джерело любові!

***

Дорога сестричко, вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі завжди бути веселою й усміхненою, щоб кожен день був наповнений позитивними подіями й емоціями! Нехай всі твої плани швидко реалізуються, а мрії обов’язково збуваються! Радій, кохай і процвітай!

***

Вітаю тебе, моя дорога сестричко! Ти для мене як друга мама, яка навчила мене змалечку пізнавати світ, і чималу свого дорогоцінного часу приділяла мені! В твій День народження, я бажаю тобі всього-всього найкращого, що тільки можна побажати рідній людині! Залишайшся завжди міцною опорою для своєї родини. Бажаю, щоб твої дітки і коханий постійно тішили тебе своїми досягненнями, щоб твоя життєва стежинка була вистелена любов’ю, успіхом і достатком!

******

З Днем Народження моя найкрутіша сестричко! Коли ти поруч, день стає яскравішим і веселішим!

***

Не має кращої сестри, про яку я міг би мріяти. Ти моя найкраща подруга і без тебе життя було б нудним. З Днем ​​народження!

***

Я так вдячний, що ти моя сестра, я не можу уявити життя без тебе! Спасибі за все! Бажаю класно провести День народження!

***

З тобою вдома ніколи не буває нудно, спасибі за всі веселощі та сміх, які ти створюєш в нашому житті! Нехай твій День народження буде радісним, а майбутній рік стане ще кращем! З Днем ​​народження!

***

Ура, у тебе День народження! Напевно, єдине, чим нам не доводилося ділитися в дитинстві:) Всі сьогодні найтепліші слова для тебе – веселися і насолоджуйся своїм особливим днем!

***

Листівка з Днем народження - Moonzori

***

З Днем ​​народження! Піднімаю келих вина за саму милу, розумну і ідеальну сестричку! Нехай у тебе все буде завжди так, як ти забажаєш! З тобою світ стає кращим!

***