Привітання сестрі
Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження сестрі


***

Любима, неперевершина сестричко,
Хай промінчики від сонця,
Світять у твої віконця!
Хай нові знайомства звеселяють,
Й горизонти відкривають,
Щоб літала ти, як пташка,
Завжди гарна, як ромашка,
Посмішка – козирна карта,
Щоб було побільше фарта!

***

Привітання сестрі з Днем народження прозою

 

Любима сестричко, ти для мене, як медаль, яка була подарована мені Небесами.
Кожна із сторін – великий скарб. З однієї сторони – щастя мати сестру, а з іншої – мати подругу. Тож я бажаю тобі, моя перлино, щастя, як безмежний космос, здійснення мрій, як зорів на небі, та палкого необ’ємного кохання, як планета Сонце!

***

Сестричко, кожен з нас знає, що життя красиве та неповторне. Я бажаю тобі відкрити свою життєву книгу на сторінці, яка піднесе тебе вище гори Еверест, подарує всі барви відчуттів насолоди, дасть безмежність можливостей та 100% їх втілення. І при цих умовах, щоб ти була обігріта коханням, підтримкою, та наповнена міцненьким здоров’ям. Вітаю!

***

Бажаю, щоб в твоєму житті все було справжнє і природнє: без жодних підсилювачів “смаку”. Чоловік – без штучних біцепсів, шуба із хутра, друзі без приправи лесті, та рідні, як джерело любові!

***

Дорога сестричко, вітаю тебе з Днем народження! Бажаю тобі завжди бути веселою й усміхненою, щоб кожен день був наповнений позитивними подіями й емоціями! Нехай всі твої плани швидко реалізуються, а мрії обов’язково збуваються! Радій, кохай і процвітай!

***

Вітаю тебе, моя дорога сестричко! Ти для мене як друга мама, яка навчила мене змалечку пізнавати світ, і чималу свого дорогоцінного часу приділяла мені! В твій День народження, я бажаю тобі всього-всього найкращого, що тільки можна побажати рідній людині! Залишайшся завжди міцною опорою для своєї родини. Бажаю, щоб твої дітки і коханий постійно тішили тебе своїми досягненнями, щоб твоя життєва стежинка була вистелена любов’ю, успіхом і достатком!

***