Привітання з днем народження для подруги
Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження кращій подрузі: проза, вірші, картинки


***

Мила подруго моя, з тобою ми вже багато років дружимо, є нам багато чого приємного згадати. Хочу тобі в твій День народження тільки драйву побажати, дивуй всіх навколо себе і відчувай себе завжди королевою!

***

Вітаю тебе, моя веселочко, з Днем народження! Бажаю тобі жіночого щастя, взаємного бурхливого кохання, щоб красу багатьох країн ти побачила не через чужий об’єктив фотокамери, а на власні очі, і нехай життя завжи балує тебе своїми барвами!

***

Ми з тобою наче сестри,
Дві споріднені душі,
Хай у подруги моєї,
Буде все, як в королеви.
Панувала в своїм царстві,
Поважали за порядність,
І маєтків в близь до моря,
Та й власного спа салона,
Еліксир тобі знайти,
Щоб не знала ти біди,
Завжди гарно виглядала,
Й принців вродою звабляла!

******

Моя любо подруго, в цей чудовий день, нехай всі твої загадані бажання збудуться, будь завжди такою класною, веселою і радісною, якою ти є зараз. Нехай в житті тобі лиш таланить, а на твоєму шляху зустрічаються тільки позитивні люди! З Днем народження! Бажаю гарно відсвяткувати!

***

Вітаю тебе моя люба знахідко! Бажаю тобі польотів високих, драйвових моментів, щоб все було цукерково, а сьогоднішній день нехай тобі подарує купу класного насторою і веселого святкування!

***

Моя най-най-найкраща подружко, від усієї душі вітаю тебе з твоїми “18-роками”, бажаю тобі сяяти від радості завжди, щоб тебе твій чоловік цінив і на рученьках носив, щоб твої діточки-квіточки тебе тішили своїми успіхами, щоб ти завжди цвіла і процвітала в усіх справах! Залишайся завжди такою класною, якою ти є! З Днем народження моя дорогенька!

***

Наші дні наповнені незабутніми подіями, теплими вечорами, приємними бесідами, які супроводжуються чаюванням, розкаянням перед келихом (будь-чого), дивовижним емоціями від побаченого, ніжними поцілунками, щасливими митями, незапланованими рішеннями, азартом і т.п, можна продовжувати й далі. Але ми чудово знаємо, що головне не те, що ми робимо, а з ким. Тож бажаю тобі, моя подруго, щоб біля тебе завжди були тільки ті люди, які змогли б будь-яку подію зробити для тебе незабутньою, щирою, яскравою і комфортною!

***

Листівка з Днем народження подрузі з пальмами - Moonzori

***

Не можу повірити, як мені пощастило, що я знайшла таку класну подругу, як ти. Ти робиш кожен день мого життя таким особливим. Бажаю, щоб твій день народження був одним з найбільш особливих днів на світі. Не можу дочекатися, щоб відсвяткувати з тобою! З Днем народження, моя дорогенька подруженько!