Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження мамі


***

З Днем народження, мамо! Бажаємо Вам океан здоров’я, щасливих днів, достатку. Нехай удача завжди Вас супроводжує, а успіх зустрічає в кожній розпочатій справі. І нехай світло ваших очей нам світить багато-багато років!

***

Дорога, мамо, ти наша яскарва квіточка, яка вміє прикрасити сірі будні і організувати круте свято, щоб всіх розвеселити. У потрібну хвилину ти завжди підставиш своє плече. І просто будеш любити, не вимагаючи взаємності. Нехай твоє життя буде як прекрасна пісня: наповнена любов’ю, ніжністю і радістю! Дай Бог тобі довгих років життя і багато-багато щастя!

***

Дорога мамо, ти сама найцінінша і найкраща на світі, вітаю тебе моя рідненька з Днем народження! Будь завжди щаслива, молода й красива! Нехай сум завжди обходить стороною, а життя наповнюється позитивом і чудовим настроєм! Залишайся завжди такою доброю, милою і турботливою! Люблю тебе і міцно-міцно обіймаю!

******

Нехай любляча робота прикрашає будні, спокій й тиша ніжні вечори,
Нехай лоскочуть зранку теплі промені сонця, а по обіді відновлює й надає енергію довготривала фієста! Нехай життя буде радісним і щасливим! З Днем народження, мамо!

***

Люба мамо, вітаємо тебе зі святом, нехай цей день принесе тобі багато радості, подарунків і вітань від людей, які тебе поважають та люблять! Нехай здоров’я буде міцним, а сил багато! Нехай на твоєму життєвому шляху не буде перешкод, а доля тішить тільки приємними сюрпризами! Ти у нас найкраща у світі, дуже тебе любимо і цінуємо! З Днем народження тебе рідненька!

***

Картинка на День народження мамі

***

Люба мамо, вітаю тебе з Днем народження! Для мене ти не тільки мама, а ще краща подруга, незамінна сестра і тверда опора. Нехай твоя життєва енергія, яку ти даруєш людям, ніколи не вичерпається, нехай твої сили, які так міцно і вміло оберігають наш сімейний вогник тільки накопичуються! А любов, якою ти так вміло лікуєш всі душевні рани, нехай повернеться до тебе сторицею! Кавказького здоров’я, щастя і Божої опіки!