Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження мамі


***

Дорога Мамо, вітаю тебе з Днем народження! В цей прекрасний день від щирого серця бажаю тобі всього-всього найкращого, що тільки можна побажати рідній людині! Нехай збуваються завжди всі твої мрії, справжнього жіночого щастя, щоб твої найрідніші ніколи не засмучували тебе, а тільки створювали привід за них радіти! Ти найцінніший наш скарбик! Дуже-дуже всі любимо тебе й цінуємо, і безмежно вдячні Всевишньому, що ти у нас є!

***

Мамуля, ти мій промінчик світла, який завжди вказує вірну дорогу, як правельно жити та приймати вірні рішення! Ти завжди вмієш гарно розрадити та підтримати в потрібному мить! Вітаю тебе з твоїм найбільшим святом, нехай в твоєму житті завжди царять добро і гармонія! Бажаю, щоб ти була здорова, раділа кожній миті життя, а в твої двері постійно стукали щастя і добро! Дуже тебе люблю і цілую! З Днем народження!

***

Дорога мамо, ти сама найцінінша і найкраща на світі, вітаю тебе моя рідненька з Днем народження! Будь завжди щаслива, молода й красива! Нехай сум завжди обходить стороною, а життя наповнюється позитивом і чудовим настроєм! Залишайся завжди такою доброю, милою і турботливою! Люблю тебе і міцно-міцно обіймаю!

***

Нехай любляча робота прикрашає будні, спокій й тиша ніжні вечори,
Нехай лоскочуть зранку теплі промені сонця, а по обіді відновлює й надає енергію довготривала фієста! Нехай життя буде радісним і щасливим! З Днем народження, мамо!

***

Люба мамо, вітаємо тебе зі святом, нехай цей день принесе тобі багато радості, подарунків і вітань від людей, які тебе поважають та люблять! Нехай здоров’я буде міцним, а сил багато! Нехай на твоєму життєвому шляху не буде перешкод, а доля тішить тільки приємними сюрпризами! Ти у нас найкраща у світі, дуже тебе любимо і цінуємо! З Днем народження тебе рідненька!

***