Жінкам, З Днем народження

Привітання з Днем народження мамі


Привітання мамі в прозі

***

Дорогенька наша матусенько, ти для нас найдорожча людина на землі! Своєю любов’ю ти окриляєш і надаєш сил, своєю посмішкою ти зігріваєш душу, а мудрим словом завжди даруєш надію і віру. Бажаємо тобі залишатися такою ж ніжною і турботливою, охороняючи наше велике сімейне вогнище. А життя хай тебе обдарує щастям, ласкою і достатком в усьому!

***

Дорогенька мамо, від щирої любові вітаю Вас з Днем народження! Хочу подякувати Вам за те, що виростили мене, що ночей не досипали і багато в чому собі відмовляли, зарати того, щоб дати мені “хліб” у житті! Бажаю Вам довгих й щасликих літ прожити, щоб завжди були здоровенькі, щоб Ваше серденько завжди раділо, щоб кожен день приносив радість і спокій! Нехай Господь Вас оберігає й завжди благословляє!

***

Наша дорогенька матусенько, ти найкраща і найдорожча! Ти подарувала нам стільки душевного тепла і любові. Нехай твої дні будуть такими ж яскравими і теплими, які ти сама нам протягом життя даруєш. Нехай твоя життєва дорога буде довгою і наповнена тільки приємними подіями і веселими посмішками! З Днем народження!

******

З Днем народження, дорога наша мамо! Бажаємо Вам в житті тільки весняних днів, сонячних посмішок, радості від близьких, достатку і затишку в домі. Нехай всі ваші тривоги і печалі віднесе попутний вітер, а перелітні птахи наспівають довгих років життя в здоров’ї і щасті!

***

Наша найдорожча матусенько, в цей чудовий день, коли на світ з’явилася: прекрасна донечка, мама й бабуся, хочемо подякувати Господеві за те, що Ви у нас є! Бажаємо Вам справжнього жіночого щастя, щоб Ваші діти й онуки завжди створювали привід для радості та гордості! Нехай Ваші очі завжди сяють від щастя, руки болять тільки від наших міцних обіймів, а душа радіє від частих зустрічей з рідними людьми! Дуже-дуже любимо тебе, мамо! З Днем народження!

***

Листівка з Днем народження мамі

***

Дорогенька наша мамо, вітаємо тебе з цим прекрасним днем! Для нас ти, як промінчик світла! Ти оповила нас ніжністю, любов’ю, турботою і заворожила своєю добротою! Нехай доля тобі дарує ще багато-багато років життя в щасті, радості і здоров’ї!

***

Дорога Мамо, вітаю тебе з Днем народження! В цей прекрасний день від щирого серця бажаю тобі всього-всього найкращого, що тільки можна побажати рідній людині! Нехай збуваються завжди всі твої мрії, справжнього жіночого щастя, щоб твої найрідніші ніколи не засмучували тебе, а тільки створювали привід за них радіти! Ти найцінніший наш скарбик! Дуже-дуже всі любимо тебе й цінуємо, і безмежно вдячні Всевишньому, що ти у нас є!

***

Рідна  матусю, вітаємо тебе з Днем народження! Нехай твоє життя тече рікою, обминаючи усі каміння і пороги, хай твої дні будуть теплі та ясні, як сонце, а твоя усмішка яскрава, як зірка на небі! Ти молода і красива, наше велике щастя, що ти у нас є! Господньої опіки на довгі роки!